Nasz Zespół

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, specjalista protetyki stomatologicznej. W latach 2008-2012 pracownik naukowy Kliniki Protetyki Stomatologicznej z Pracownią Zaburzeń Czynnościowych Narządu Żucia Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Autorka prac naukowych oraz odczytów na kongresach naukowych. Zajmuje się protetyką, stomatologią estetyczną, endodoncją i pedodoncją.
Certyfikaty

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, po skończonej specjalizacji z chirurgii stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Posiada tytuł doktora nauk medycznych. W latach 2005-2009 pracownik naukowy Zakładu Rentgenodiagnostyki Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej na UM w Lublinie. Zajmuje się chirurgią stomatologiczną, implantologią oraz sterowaną regeneracją kości (GBR).
certyfikaty

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

W pracy zawodowej pasjonuje ją endodoncja mikroskopowa, stomatologia zachowawcza i estetyczna. Posiada wiele cierpliwości i empatii, czym zaskarbia sobie zaufanie zarówno dorosłych jak i najmłodszych pacjentów. Czas wolny spędza podróżując, jeżdząc na nartach lub relaksując się przy dobrej książce.

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Białostockiego Uniwersytetu Medycznego oraz certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Aktualnie specjalizuje się z zakresu ortodoncji oraz poszerza swoją wiedzę na licznych kursach zarówno krajowych jak i zagranicznych. Na swoim koncie ma uczestnictwo w wielu konferencjach i szkoleniach z dziedziny stomatologii estetycznej oraz ortodoncji. Zajmuje się leczeniem pacjentów w każdym wieku.

Dyplomowana higienistka stomatologiczna.

Dyplomowana higienistka stomatologiczna.

Dyplomowana asystentka stomatologicza

 

 

Artdent Centrum Stomatologii

Naszym zamierzeniem i jednocześnie życiowym marzeniem była chęć stworzenia ekskluzywnego centrum z interdyscyplinarną obsługą pacjentów. Jesteśmy dumni, że nasza praca może zapewnić Państwu gwarancję najwyższej jakości i długotrwałe efekty leczenia.
Dysponujemy jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie placówek w Stalowej Woli. Należymy do prestiżowych towarzystw naukowych i stale podnosimy swoje kwalifikacje w zakresie wszystkich dziedzin stomatologii.

 

 

Stomatologia jest naszą pasją.

Centrum Stomatologii ArtDent.pl oferuje:
 • Implanty
 • Diagnostyka
 • Leczenie kanałowe
 • Protetyka
 • Leczenie chorób dziąseł i przyzębia
   
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Wybielanie zębów
 • Stomatologia zachowawcza
 • Leczenie dzieci
 • Leczenia zaburzeń czynnościowych narządu żucia